هلدینگ گروه سه
هلدینگ گروه سه
هلدینگ گروه سه
خراسان رضوی ، مشهد

شرکت سرمایه گذاری و گردشگری ساینا شاهوار

مشخصات شرکت

سرمایه گذاری و گردشگری

Saina Air,Saina Rail ,Saina Road

فعالیت های ساینا شاهوار

ساینا ایر Sina Air 

سرمایه گذاری و ایجاد دفتر خدمات مسافرتی گردشگری و راه سرا ( مُتل )، واردات و تولید و بهره وری از اتوبوس هوایی و هواگردها و استفاده از دستاوردهای آن در صنعت گردشگری و توریسم و تبلیغات.

ساینا رُد Sina Road 

ایجاد پایانه های تخلیه و بارگیری سردخانه ای و ناوگان حمل کانتینری یخچال دار در نقاط هدف کریدور شمال _ جنوب و شرق _ غرب و مسیرهای ترانزیت کالاهای دارای دمای زیر صفر و یخچالی.

ساینا ریل Saina Rail

طراحی، تولید و ایجاد خدمات کمپ واگن در مسیرهای ریلی کشور با هدف جذب توریست داخلی و خارجی با شیوه سوئیت متحرک و توسعه گردشگری گروه های هدف خاص در مکان های فاقد امکانات رفاهی.

سرمایه گذاری و ایجاد سایت های سوخت رسانی و خدمات ضروری و امداد در مسیرها و محورهای دسترسی به مکان های طبیعت گردی و احداث کمپینگ های اقامتی مورد لزوم در جنگل ها و تفرجگاه ها.

 

ایجاد باشگاه های تیراندازی و شکار با روش کلاسیک (پرتاب دیسک) و استفاده از پرندگان شکار در محیط های بوم گردی و طبیعت گردی ویژه.

 

فعالیت در زمینه اخذ روادید، تنظیم و انجام مسافرت گروهی داخلی و خارجی، ذخیره مکان و هرگونه خدمات ایرانگردی و جهانگردی با رعایت قوانین و مقررات وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی.

 

سرمایه گذاری، مشارکت و ارائه خدمات، ساخت تجهیزات و ملزومات، تولید و ساخت ماشین آلات و وسایل نقلیه مرتبط با صنعت حمل و نقل هوایی، زمینی، دریایی و ریلی.